Hakkımızda

epak, standart üstü kaliteli üretimi gaye edindi

Misyonumuz;

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde yerli bir marka olarak, iç ve dış piyasaya üstün nitelikli alternatifleri sunmak. Bu hedefi üretim gücümüz, gelişen ve kendini yenileyen insan kaynağımız, müşteri odaklı yaklaşımımız ve sürdürülebilirliğe olan inancımız ile global ölçekte güvenilen bir kurum olarak başarmak.

Vizyonumuz;

Temizlik sektörünün her alanında faaliyet göstermek, Bölgede ,Türkiye’de ve global pazarlarda söz sahibi olmak, bu üstünlüğü devam ettirebilmek.

Epak Kimya Fabrikası, Malatya 1. Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet göstermektedir. Çamaşır suyu, bulaşık deterjanı, yumuşatıcı, yüzey temizleyici ve genel temizlik ürünleri üretimleri yapılmaktadır. Epak, uygun fiyat, üstün kalite, hizmetteki özverili anlayış, temizliğin insan sağlığındaki önemini bilen ürünleriyle tüketiciye modern çözümler sunmaktadır.

Üretimde kullanılan su, dünyaca kabul görmüş olan deiyonize (0smoz) teknolojisi ile saflaştırılarak ürün kalitesi arttırılması amaçlanmıştır.

Avrupa menşeili hammedelerle üretimde kullanılacak kimyasallar, bina dışında stoklanıp, özel tesisatlarla üretim alanına iletilmektedir.

Ürünlerimizi, modern laboratuarlarımızda sürekli testlere tabi tutarak özenle geliştiriyoruz. Test aşamalarından başarı ile çıkmış ve seri üretimine geçilen ürün gruplarımızdan çamaşır suyu, sıvı bulaşık deterjanı, yumuşatıcılar, yüzey temizleyiciler, çok amaçlı genel temizleyici satışa sunulmuştur. Yakın bir gelecekte portföyümüzü geliştirerek yeni ürünlerimizi tüketicilerimizin istifadesine sunacağız. 

TSE ile başlatmış olduğumuz belgelendirme işlemine ISO 9001 KALİTE YÖNETİMİ ve 14001 ÇEVRE YÖNETİMİ
belgelerini de ekleyerek; ürün, üretim yeri ve çevre kalitemizi tescillemiştir.

TSE Belgelerimiz 

 

 

 

2014 © Epak.